Despre imagine Poza are caracter informativ. Nu reprezintă imaginea reală a produsului livrat și nici însemnele, logo-urile sau marcajele de pe acesta — aspectul poate diferi. Identificarea se face după denumire, specificații și datele din comandă. Apasă pe imagine pentru pagina de înlocuire (preț cu montaj).
Stoc depozit: piesa nu e pe raftul din service — se aduce pe bază de comandă online sau în magazin (depozit Finlanda).
Preț per piesă: valoarea afișată e pentru o singură piesă, fără montaj sau intervenție în service.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare.
- Compatibil
- Samsung Galaxy Z Fold3
- Pachet
- Modul Incarcare — doar piesa, fără kit unelte de montaj
Alternative disponibile
Derulează pentru alte variante din catalog pentru Samsung Galaxy Z Fold3.
Modul Incarcare
62 lei
Modul Incarcare
62 lei
Modul Incarcare
64 lei
Modul Incarcare
64 lei
Modul Incarcare
64 lei
Modul Incarcare
70 lei
Modul Incarcare
82 lei
Modul Incarcare
82 lei
Modul Incarcare
89 lei
Modul Incarcare
95 lei
Modul Incarcare
96 lei
Modul Incarcare
123 lei
Modul Incarcare
144 lei
Modul Incarcare
169 lei
Modul Incarcare
172 lei
Modul Incarcare
174 lei
Modul Incarcare
179 lei
Modul Incarcare
228 lei
Modul Incarcare
311 lei
Modul Incarcare
354 lei
Modul Incarcare
378 lei
Modul Incarcare
468 lei
Piesă Modul Incarcare pentru Samsung Galaxy Z Fold3
Piesă Modul Incarcare pentru Samsung Galaxy Z Fold3 — verificată înainte de expediere. Vezi și piese, reparații, folii , schimbare Modul Incarcare și service GSM pentru acest model.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare. Când piesa ajunge, te anunțăm pentru ridicare sau livrare.
Disponibilitate: 19. Termen orientativ: în optsprezece zile.
Detalii piesă
Compatibilitate, stoc și livrare — pe scurt.
Compatibilitate
- Brand
- Samsung
- Model
- Galaxy Z Fold3
- Dispozitiv
- Telefon
- Tip piesă
- Modul Incarcare
- Calitate
- Originala
- Tag-uri catalog
- Modul Incarcare, Mufa Incarcare, Modul, Port usb incarcare, Flex, USB, Charging
- Denumire
- USB CHARGING BOARD GH96-14416A GH96-14519A Samsung
Comandă & livrare
- Preț online
- 228 lei
- Cu montaj
- 320 lei
- Stoc
- 19
- Livrare
- în optsprezece zile
- Depozit
- Finlanda
- Actualizat
- 2026-10-20
Despre piesă
- Descriere
- Samsung Galaxy Z Fold3 (SM-F926B) USB charging board GH96-14416A GH96-14519A
Reparații disponibile
Tarife orientative pentru Samsung Galaxy Z Fold3 — Pagina curentă: Modul Incarcare.
Galaxy Z Fold3
Display Pliabil
1.570 lei
Display Original
920 lei
Display
860 lei
Sticla
420 lei
Modul Electronic
410 lei
Baterie Originala
270 lei
Geam Blit
240 lei
Capac Spate
200 lei
Buton Pornire
200 lei
Baterie
180 lei
Blit
160 lei
Modul Incarcare
130 lei
Difuzor
130 lei
Casca
130 lei
Camera Spate
130 lei
Carcasa
130 lei
Buton Amprenta
120 lei
Incarcare Wireless
120 lei
Geam Camera
100 lei
Flex De Legatura
100 lei
Camera Fata
100 lei
Vibrator
100 lei
Butoane Volum
90 lei
Antena
90 lei
Soft
60 lei
Mufa Incarcare
Cerere ofertă
Microfon
Cerere ofertă
Cititor Sim
Cerere ofertă
Cititor Card
Cerere ofertă
Senzor
Cerere ofertă
Acumulator
Cerere ofertă
Rama Display
Cerere ofertă
Antena Gsm
Cerere ofertă
Conector Placa
Cerere ofertă
Circuit Integrat
Cerere ofertă
Placa De Baza
Cerere ofertă
Ornament Camera
Cerere ofertă
Ornament
Cerere ofertă
Ecran
Cerere ofertă
Mijloc
Cerere ofertă
Buton
Cerere ofertă
Cablu Antena
Cerere ofertă
Buton Lateral
Cerere ofertă
Informații tehnice Samsung Galaxy Z Fold3
În fișa tehnică asociată, Samsung Galaxy Z Fold3 (an 2021) este descris cu dimensiuni 128.1 x 158.2 x 6.4 mm și greutate 271 g. Pe partea de afișare și alimentare: ecran / panou 7.6 in, Eco2 OLED, 2208 x 1768 pixels, 24 bit, autonomie susținută de o baterie 4400 mAh, Li-Polymer. Platforma rulează pe Qualcomm Snapdragon 888 (SM8350), cu procesor 1x 2.84 GHz Cortex-X1, 3x 2.42 GHz Cortex-A78, 4x 1.8GHz Cortex-A55 (Kryo 680), grafică Qualcomm Adreno 660, 840 MHz, memorie 12 GB, 3200 MHz, stocare 256 GB, 512 GB. Sistemul indicat este Android 11, cameră / înregistrare la specificații 4032 x 3024 pixels, 3840 x 2160 pixels, 60 fps.
Pentru Samsung Galaxy Z Fold3, QuickGSM Service oferă piese și montaj în service — variante originale sau compatibile, în funcție de buget, cu diagnostic în laborator.
Folii disponibile pentru Samsung Galaxy Z Fold3
Protecții display din catalog — vezi toate foliile.
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
30 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
30 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
30 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
30 lei
Protectie Rama · Silicon
30 lei
Protectie Rama · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate + Rama · Silicon
30 lei
Protectie Spate + Rama · Silicon
30 lei
Protectie Spate + Rama · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
35 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
35 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
35 lei