Despre imagine Poza are caracter informativ. Nu reprezintă imaginea reală a produsului livrat și nici însemnele, logo-urile sau marcajele de pe acesta — aspectul poate diferi. Identificarea se face după denumire, specificații și datele din comandă. Apasă pe imagine pentru pagina de înlocuire (preț cu montaj).
Stoc depozit: piesa nu e pe raftul din service — se aduce pe bază de comandă online sau în magazin (depozit Romania).
Preț per piesă: valoarea afișată e pentru o singură piesă, fără montaj sau intervenție în service. Notă compatibilitate: piesa compatibilă — funcționalitatea poate diferi față de varianta originală, în unele cazuri.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare.
- Compatibil
- Honor 20
- Pachet
- TouchScreen — doar piesa, fără kit unelte de montaj
Alternative disponibile
Derulează pentru alte variante din catalog pentru Honor 20.
Display
120 lei
Display
141 lei
Display
151 lei
Display
152 lei
Display
152 lei
Display
152 lei
Display
152 lei
Display
152 lei
Display
169 lei
Display
169 lei
Display
175 lei
Display
181 lei
Display
185 lei
Display
186 lei
Display
199 lei
Display
199 lei
Display
208 lei
Display
232 lei
Display
285 lei
Display
303 lei
Display
332 lei
Display
345 lei
Display
348 lei
Display
369 lei
Piesă Display pentru Honor 20
Piesă Display pentru Honor 20 — verificată înainte de expediere. Vezi și piese, reparații, folii , schimbare Display și service GSM pentru acest model.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare. Când piesa ajunge, te anunțăm pentru ridicare sau livrare.
Disponibilitate: 3. Termen orientativ: în opt zile.
Detalii piesă
Compatibilitate, stoc și livrare — pe scurt.
Compatibilitate
- Brand
- Honor
- Model
- 20
- Dispozitiv
- Telefon
- Tip piesă
- Display
- Calitate
- Compatibila
- Variantă
- Fara Rama
- Conținut
- TouchScreen
- Tag-uri catalog
- Display, Ecran, LCD, Afisaj, Panou, Terminal
- Denumire
- Display complet Honor 20 / 20 Pro / Nova 5T fara rama Compatibil
Comandă & livrare
- Preț online
- 208 lei
- Cu montaj
- 320 lei
- Stoc
- 3
- Livrare
- în opt zile
- Depozit
- Romania
- Actualizat
- 2026-10-20
Reparații disponibile
Tarife orientative pentru Honor 20 — Pagina curentă: Display.
20
Display Original
790 lei
Baterie Originala
340 lei
Display
310 lei
Buton Amprenta
220 lei
Geam Camera
190 lei
Capac Spate
180 lei
Camera Spate
150 lei
Camera Fata
140 lei
Flex De Legatura
130 lei
Difuzor
130 lei
Modul Incarcare
120 lei
Buton Pornire
120 lei
Butoane Volum
80 lei
Soft
60 lei
Baterie
Cerere ofertă
Mufa Incarcare
Cerere ofertă
Casca
Cerere ofertă
Modul Electronic
Cerere ofertă
Microfon
Cerere ofertă
Cititor Sim
Cerere ofertă
Cititor Card
Cerere ofertă
Senzor
Cerere ofertă
Vibrator
Cerere ofertă
Acumulator
Cerere ofertă
Blit
Cerere ofertă
Antena
Cerere ofertă
Rama Display
Cerere ofertă
Antena Gsm
Cerere ofertă
Conector Placa
Cerere ofertă
Circuit Integrat
Cerere ofertă
Placa De Baza
Cerere ofertă
Ornament Camera
Cerere ofertă
Ornament
Cerere ofertă
Ecran
Cerere ofertă
Mijloc
Cerere ofertă
Buton
Cerere ofertă
Geam Blit
Cerere ofertă
Cablu Antena
Cerere ofertă
Buton Lateral
Cerere ofertă
Informații tehnice Honor 20
În fișa tehnică asociată, Honor 20 (an 2019) este descris cu dimensiuni 74 x 154.3 x 7.9 mm și greutate 174 g. Pe partea de afișare și alimentare: ecran / panou 6.26 in, IPS, 1080 x 2340 pixels, 24 bit, autonomie susținută de o baterie 3750 mAh, Li-Polymer. Platforma rulează pe Huawei HiSilicon KIRIN 980, cu procesor 2x 2.6 GHz Cortex-A76, 2x 1.92 GHz Cortex-A76, 4x 1.8 GHz Cortex-A55, grafică ARM Mali-G76 MP10, 720 MHz, memorie 6 GB, 2133 MHz, stocare 128 GB. Sistemul indicat este Android 9.0 Pie, cameră / înregistrare la specificații 8000 x 6000 pixels, 3840 x 2160 pixels, 30 fps.
Pentru Honor 20, QuickGSM Service oferă piese și montaj în service — variante originale sau compatibile, în funcție de buget, cu diagnostic în laborator.
Folii disponibile pentru Honor 20
Protecții display din catalog — vezi toate foliile.
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate + Rama · Silicon
30 lei
Protectie Spate + Rama · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
35 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
35 lei
Protectie Spate · Silicon
35 lei
Protectie Spate · Silicon
35 lei
Protectie Spate · Silicon
35 lei
Protectie Spate · Silicon
35 lei