Găsește piesa potrivită
Combină filtrele pentru o listă mai scurtă sau folosește căutarea liberă.
2 piese găsite
1 de tipul Mufa Incarcare · 1 care conțin Mufa Incarcare
Resetează filtrele
Mufa Incarcare
Piese al căror tip este Mufa Incarcare sau o variantă (ex. originală).
1 piese
Compatibilă / Compatibilă+ / Compatibilă++ = piesă aftermarket (nu originală OEM). + și ++ sunt trepte de calitate aftermarket; Originală / Recondiționată / SH sunt notate separat pe badge.
Include Mufa Incarcare (set)
Alte piese care au Mufa Incarcare în conținut — kituri și ansambluri.
1 piese
Pe această pagină listăm 2 oferte de Mufa Incarcare pentru Lenovo K12 Pro.
Exemple din listă: Charging Port Connector for Lenovo K12 Pro / Z6 Pro XT2091 L78051 și Charging Port Board For Lenovo K12 Pro XT2091-8. La QuickGSM Service oferim piese verificate pentru telefoane, tablete și alte dispozitive: le poți comanda online pentru livrare sau le montăm în service, cu preț vizibil acolo unde există stoc. Filtrează după brand, model și tip ca să găsești rapid componenta potrivită — catalogul e actualizat pentru căutare pe Google și pe alte motoare.