Despre imagine Poza are caracter informativ. Nu reprezintă imaginea reală a produsului livrat și nici însemnele, logo-urile sau marcajele de pe acesta — aspectul poate diferi. Identificarea se face după denumire, specificații și datele din comandă.
Stoc depozit: piesa nu e pe raftul din service — se aduce pe bază de comandă online sau în magazin (depozit Constanta).
Preț per piesă: valoarea afișată e pentru o singură piesă, fără montaj sau intervenție în service.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare.
- Compatibil
- Oppo A5
- Pachet
- Mijloc, Argintiu — doar piesa, fără kit unelte de montaj
Piesă Mijloc pentru Oppo A5
Piesă Mijloc pentru Oppo A5 — verificată înainte de expediere. Vezi și piese, reparații, folii , schimbare Mijloc și service GSM pentru acest model.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare. Când piesa ajunge, te anunțăm pentru ridicare sau livrare.
Disponibilitate: 1. Termen orientativ: în patru zile.
Detalii piesă
Compatibilitate, stoc și livrare — pe scurt.
Compatibilitate
- Brand
- Oppo
- Model
- A5
- Dispozitiv
- Telefon
- Tip piesă
- Mijloc
- Calitate
- Originala
- Culoare
- Argintiu
- Tag-uri catalog
- Mijloc, Miez, Structura, Mediu, Rama Display, Chassis, Mid-frame
- Denumire
- Carcasa Mijloc Oppo A5 4G, Argintiu (Mist White), Service Pack 612118001142
Comandă & livrare
- Preț online
- 101 lei
- Cu montaj
- Cerere ofertă
- Stoc
- 1
- Livrare
- în patru zile
- Depozit
- Constanta
- Actualizat
- 2026-10-20
Reparații disponibile
Tarife orientative pentru Oppo A5 — Pagina curentă: Mijloc.
A5
Display Original
450 lei
Baterie Originala
330 lei
Display
270 lei
Flex De Legatura
200 lei
Difuzor
200 lei
Casca
200 lei
Camera Spate
200 lei
Vibrator
200 lei
Baterie
180 lei
Buton Amprenta
170 lei
Capac Spate
150 lei
Modul Incarcare
140 lei
Camera Fata
130 lei
Buton Pornire
130 lei
Geam Camera
100 lei
Butoane Volum
90 lei
Soft
60 lei
Mufa Incarcare
Cerere ofertă
Modul Electronic
Cerere ofertă
Microfon
Cerere ofertă
Cititor Sim
Cerere ofertă
Cititor Card
Cerere ofertă
Senzor
Cerere ofertă
Acumulator
Cerere ofertă
Blit
Cerere ofertă
Antena
Cerere ofertă
Rama Display
Cerere ofertă
Antena Gsm
Cerere ofertă
Conector Placa
Cerere ofertă
Circuit Integrat
Cerere ofertă
Placa De Baza
Cerere ofertă
Ornament Camera
Cerere ofertă
Ornament
Cerere ofertă
Ecran
Cerere ofertă
Mijloc
Cerere ofertă
Buton
Cerere ofertă
Geam Blit
Cerere ofertă
Cablu Antena
Cerere ofertă
Buton Lateral
Cerere ofertă
Informații tehnice Oppo A5
În fișa tehnică asociată, Oppo A5 (an 2025) este descris cu dimensiuni 76.24 x 165.71 x 7.99 mm și greutate 193 g. Pe partea de afișare și alimentare: ecran / panou 6.67 in, IPS, 720 x 1604 pixels, 24 bit, autonomie susținută de o baterie 6000 mAh, Li-Polymer. Platforma rulează pe Qualcomm Snapdragon 6s Gen 1, cu procesor 4x Cortex-A73 (Kryo 260), 4x Cortex-A53 (Kryo 260), 2100 MHz, grafică Qualcomm Adreno 610, 1050 MHz, memorie 4 GB, 6 GB, 8 GB, 2133 MHz, stocare 128 GB, 256 GB. Sistemul indicat este ColorOS 15 (Android 15), cameră / înregistrare la specificații 8120 x 6180 pixels, 1920 x 1080 pixels, 60 fps.
Pentru Oppo A5, QuickGSM Service oferă piese și montaj în service — variante originale sau compatibile, în funcție de buget, cu diagnostic în laborator.
Folii disponibile pentru Oppo A5
Protecții display din catalog — vezi toate foliile.
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
30 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
30 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
30 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
30 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
30 lei
Protectie Display Frendly · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate · Silicon
30 lei
Protectie Spate + Rama · Silicon
30 lei
Protectie Spate + Rama · Silicon
30 lei
Protectie Display · Silicon
35 lei