Despre imagine Poza are caracter informativ. Nu reprezintă imaginea reală a produsului livrat și nici însemnele, logo-urile sau marcajele de pe acesta — aspectul poate diferi. Identificarea se face după denumire, specificații și datele din comandă.
Preț per piesă: valoarea afișată e pentru o singură piesă, fără montaj sau intervenție în service. Notă compatibilitate: piesa compatibilă — funcționalitatea poate diferi față de varianta originală, în unele cazuri.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare.
- Compatibil
- Motorola Moto G82
- Pachet
- Mufa Incarcare — doar piesa, fără kit unelte de montaj
Alternative disponibile
Derulează pentru alte variante din catalog pentru Motorola Moto G82.
Piesă Mufa Incarcare pentru Motorola Moto G82
Piesă Mufa Incarcare pentru Motorola Moto G82 — verificată înainte de expediere. Vezi și piese, reparații, folii , schimbare Mufa Incarcare și service GSM pentru acest model.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare. Când piesa ajunge, te anunțăm pentru ridicare sau livrare.
Disponibilitate: Precomandă. Termen orientativ: în 24 de zile.
Detalii piesă
Compatibilitate, stoc și livrare — pe scurt.
Compatibilitate
- Brand
- Motorola
- Model
- Moto G82
- Dispozitiv
- Telefon
- Tip piesă
- Mufa Incarcare
- Tag-uri catalog
- Mufa Incarcare, Conexiune Incarcare, Port incarcare, USB, USB-C, Date, Conector
- Denumire
- For Motorola Moto G82 10pcs Charging Port Connector
Comandă & livrare
- Preț online
- 51 lei
- Cu montaj
- Cerere ofertă
- Stoc
- Precomandă
- Livrare
- în 24 de zile
- Depozit
- Shenzhen
- Actualizat
- 2026-10-20
Reparații disponibile
Tarife orientative pentru Motorola Moto G82 — Pagina curentă: Mufa Incarcare.
Informații tehnice Motorola Moto G82
În fișa tehnică asociată, Motorola Moto G82 (an 2022) este descris cu dimensiuni 74.46 x 160.89 x 7.99 mm și greutate 173 g. Pe partea de afișare și alimentare: ecran / panou 6.6 in, AMOLED, 1080 x 2400 pixels, 24 bit, autonomie susținută de o baterie 5000 mAh, Li-Ion. Platforma rulează pe Qualcomm Snapdragon 695 (SM6375), cu procesor 2x 2.2 GHz Cortex-A78, 6x 1.8 GHz Cortex-A55 (Kryo 660),, grafică Qualcomm Adreno 619, 840 MHz, memorie 6 GB, 2133 MHz, stocare 128 GB. Sistemul indicat este Android 12, cameră / înregistrare la specificații 8160 x 6144 pixels, 1920 x 1080 pixels, 30 fps.
Pentru Motorola Moto G82, QuickGSM Service oferă piese și montaj în service — variante originale sau compatibile, în funcție de buget, cu diagnostic în laborator.
Folii disponibile pentru Motorola Moto G82
Protecții display din catalog — vezi toate foliile.