Despre imagine Poza are caracter informativ. Nu reprezintă imaginea reală a produsului livrat și nici însemnele, logo-urile sau marcajele de pe acesta — aspectul poate diferi. Identificarea se face după denumire, specificații și datele din comandă. Apasă pe imagine pentru pagina de înlocuire (preț cu montaj).
Stoc depozit: piesa nu e pe raftul din service — se aduce pe bază de comandă online sau în magazin (depozit International).
Preț per piesă: valoarea afișată e pentru o singură piesă, fără montaj sau intervenție în service. Notă compatibilitate: piesa compatibilă — funcționalitatea poate diferi față de varianta originală, în unele cazuri.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare.
- Compatibil
- Xiaomi 17
- Pachet
- TouchScreen — doar piesa, fără kit unelte de montaj
Alternative disponibile
Derulează pentru alte variante din catalog pentru Xiaomi 17.
Piesă Display pentru Xiaomi 17
Piesă Display pentru Xiaomi 17 — verificată înainte de expediere. Vezi și piese, reparații, folii , schimbare Display și service GSM pentru acest model.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare. Când piesa ajunge, te anunțăm pentru ridicare sau livrare.
Disponibilitate: 3. Termen orientativ: în zece zile.
Detalii piesă
Compatibilitate, stoc și livrare — pe scurt.
Compatibilitate
- Brand
- Xiaomi
- Model
- 17
- Dispozitiv
- Telefon
- Tip piesă
- Display
- Variantă
- Fara Rama
- Conținut
- TouchScreen
- Tag-uri catalog
- Display, Ecran, LCD, Afisaj, Panou, Terminal
- Denumire
- Ecran OLED pentru Xiaomi 17, Sticla Tactila fara rama
Comandă & livrare
- Preț online
- 1.110 lei
- Cu montaj
- 1.240 lei
- Stoc
- 3
- Livrare
- în zece zile
- Depozit
- International
- Actualizat
- 2026-10-20
Reparații disponibile
Tarife orientative pentru Xiaomi 17 — Pagina curentă: Display.
Informații tehnice Xiaomi 17
În fișa tehnică asociată, Xiaomi 17 (an 2026) este descris cu dimensiuni 71.8 x 151.1 x 8.06 mm și greutate 191 g. Pe partea de afișare și alimentare: ecran / panou 6.3 in, M10 AMOLED, 1220 x 2656 pixels, 36 bit, autonomie susținută de o baterie 6330 mAh, Li-Polymer. Platforma rulează pe Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 (SM8850-AC), cu procesor 2x 4.61 GHz Oryon, 6x 3.63 GHz Oryon,, grafică Qualcomm Adreno 840 (829), 1200 MHz, memorie 12 GB, 16 GB, 5333 MHz, stocare 256 GB, 512 GB. Sistemul indicat este Xiaomi HyperOS 3.0, cameră / înregistrare la specificații 8120 x 6180 pixels, 7680 x 4320 pixels, 30 fps.
Pentru Xiaomi 17, QuickGSM Service oferă piese și montaj în service — variante originale sau compatibile, în funcție de buget, cu diagnostic în laborator.