Despre imagine Poza are caracter informativ. Nu reprezintă imaginea reală a produsului livrat și nici însemnele, logo-urile sau marcajele de pe acesta — aspectul poate diferi. Identificarea se face după denumire, specificații și datele din comandă. Apasă pe imagine pentru pagina de înlocuire (preț cu montaj).
Preț per piesă: valoarea afișată e pentru o singură piesă, fără montaj sau intervenție în service. Notă compatibilitate: piesa compatibilă — funcționalitatea poate diferi față de varianta originală, în unele cazuri.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare.
- Compatibil
- Motorola Moto G5
- Pachet
- TouchScreen, Auriu — doar piesa, fără kit unelte de montaj
Alternative disponibile
Derulează pentru alte variante din catalog pentru Motorola Moto G5.
Piesă Display pentru Motorola Moto G5
Piesă Display pentru Motorola Moto G5 — verificată înainte de expediere. Vezi și piese, reparații, folii , schimbare Display și service GSM pentru acest model.
Comenzile online pornesc după plată/avans din linkul comenzii (SMS/WhatsApp). Fără comandă online poți aduce aparatul la service — plata la constatare/predare. Când piesa ajunge, te anunțăm pentru ridicare sau livrare.
Disponibilitate: Precomandă. Termen orientativ: în 44 de zile.
Detalii piesă
Compatibilitate, stoc și livrare — pe scurt.
Compatibilitate
- Brand
- Motorola
- Model
- Moto G5
- Dispozitiv
- Telefon
- Tip piesă
- Display
- Culoare
- Auriu
- Conținut
- TouchScreen
- Tag-uri catalog
- Display, Ecran, LCD, Afisaj, Panou, Terminal
- Denumire
- DISPLAY MODULE LCD PLUS DIGITIZER GOLD Motorola
Comandă & livrare
- Preț online
- 498 lei
- Cu montaj
- 620 lei
- Stoc
- Precomandă
- Livrare
- în 44 de zile
- Depozit
- Finlanda
- Actualizat
- 2026-10-20
Despre piesă
- Descriere
- Motorola Moto G5 (XT1675, XT1676) Display module LCD + Digitizer gold
Reparații disponibile
Tarife orientative pentru Motorola Moto G5 — Pagina curentă: Display.
Informații tehnice Motorola Moto G5
În fișa tehnică asociată, Motorola Moto G5 (an 2017) este descris cu dimensiuni 73 x 144.3 x 9.5 mm și greutate 144 g. Pe partea de afișare și alimentare: ecran / panou 5 in, IPS, 1080 x 1920 pixels, 24 bit, autonomie susținută de o baterie 2800 mAh, Li-Ion. Platforma rulează pe Qualcomm Snapdragon 430 (MSM8937), cu procesor 4x 1.4 GHz ARM Cortex-A53, 4x 1.61 GHz ARM Cortex-A53,, grafică Qualcomm Adreno 505, 450 MHz, memorie 2 GB, 3 GB, 800 MHz, stocare 16 GB. Sistemul indicat este Android 7.0 Nougat, cameră / înregistrare la specificații 4160 x 3120 pixels, 1920 x 1080 pixels, 30 fps.
Pentru Motorola Moto G5, QuickGSM Service oferă piese și montaj în service — variante originale sau compatibile, în funcție de buget, cu diagnostic în laborator.
Folii disponibile pentru Motorola Moto G5
Protecții display din catalog — vezi toate foliile.